http://turkeyantalya.8bb.ru/

ТУРЦИЯ_ANTALYA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ТУРЦИЯ_ANTALYA » Всё о родной комнатке 'ТУРЦИЯ_ANTALYA' » Добро пожаловать!

Добро пожаловать!

Сообщений 31 страница 60 из 112

31

SELAM SELAM VE YINE SELAM EYY CANIM CIGERIM DOSTLARIM ..HEPINIZI SEVGI SAYGI MUHABBET VE OZEL BIR ITINA ILE SELAMLIYORUM ..CANIMSINIZ ..SIBEL YAVRUM SENI DAHADA BIR BASKA SELAMLARKEN YUREGININ COLLERINE SU OLAYIM DIYORUM..OPULDUN ASKIM ASKIM ..
ARKADASLAR ..HADI DURMAK YOK YOLA DEVAM ..DURANIN EBESINE MART KARI YAGSIN.. O KADAR !!!! 

0

32

Ola bu ne romantic FM gibi :))) Bende burada ;şuan askerde olan canım kankam zübeyir e ,almanyada okuyan kuzenlerime kucak dolusu sevgiler gönderiyorum...İsmail YK dan hasretimsin şarkısını çalarsanız çok sevindirik bişi olcam :))) Mucks alayınıza..

+1

33

Prometheus   :D :D :D tamam ayipsin siradaki parca senin.. :))))))))

0

34

Prometheus ,kanka sana kurban olem ben :)) BENDEN SANA GELSIN MAHSUN KIRMIZIGUL DEN >>> ALEM BUYSA KRAL SENSIN :)))

0

35

LAN  İKİ GUN  GİREMEDİM  FORUMA  İYİCE RADYOYA CEVİRMİSSİNİZ YAHU HELAL OLSUN  VALLA ...
iZMiTLi_PrometheusKapak_Olsun[/b]..[b]OLALAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRR OLEM  OLEM  OLEM BEN BENE :D  :D

0

36

SELAM OLALAR ..OLA CADDAM GOZUN SEVEM HEMI :)) OLALAR DURMAK YOK YOLA DEVAM ... DURANIN EBESINE MART KARI YAGSIN ...!!!!

0

37

:flag: Uzaydan dunyadaki tum arkadaslara selam......İste ben uzaylinin cici kizi

+1

38

OLEEEY KANKAM DA GELDI UZAYLININ CICI KIZI HOS GELDIN CANO :flag:

0

39

EY BENIM SEVGILI DOSTLARIM ..HEPINIZI SEVIYORUM YAHU :)) YUREGINIZ VE GONLUNUZCE KESKE DEDIGTINIZ TUM GUZELLIKLER HEP SIZINZLE HEP YANINIZDA TAAAAAAA BAS UCUNUZDA OLSUN ..SEVGILER ..SAYGILAR..YENI GELEN ARKADASLAR,HOSGELDINIZ SEFALAR GETIRDINIZ  :flag:

0

40

))))))

0

41

KAHRETSIN BUGUN YINE COK YAKISIKLIYIM YAWW :))))))))

0

42

Selamlar dostlarim ! nasil gidiyor ? sizleri cok ozledim yahu,Fatos sen nasilsin bakim hele yuzunu goremiyoruz? Serkan askim canimsin biliyon dimi? neyse arkadaslar yakin hele bi sigara  :glasses: opuldunuz

0

43

:flag:
Herkese Merhabalar!!! Ne guzel ya formumuzda hep beraber tum arkadaslari gormek beni sevindiriyo...Herkese karsidan gelen Nevruz Bayrami dolayi ile Kucak dolu sevgilerimi ve Tebriklerimi gonderiyorum.....Basda Canim Kankam Sibele ve damatimiz İzmitliye! Kardesligin dogdudu, sevgilerin birlesdiyi, belki dugun, belki yorgun, yinede mutlu, yine umutlu, yinede sevgi dolu nice Bayramlara!!! Damat ve Kankacim Hep sevin ve hep mutlu olun bende bakip sevineyim canolar...sizi cok seven Cici Kiziniz opuldunuz :writing:

0

44

[font=Arial Black]SELAM .!!!! [UZAYLİNİN CİCİ KİZİ , herseyden once duygu ve dusuncerini dile getirip kelimelere dokup bizlerle paylastigin icin COK TESEKKURLER  :cool: FAZLA tanimasamda BALDIZ sayilirsin:) HERSEY ICIN TSKRLER :) SIBEL ASKI ASKIM SANA KUBAN OLEM BEN HEMI :) CANIMSIN:) /font]

0

45

SELAM BIR BIRLERINDEN DEGERLI, SAYGILI, HORMETLI, CICLIMI BICILI, YAKISIKLI VE GUZEL ARKADASLAR SIZI HEPINIZI COK SEVIYORUM. AMA KENDIMI HEPINIZDEN DAHA COK SEVIYORUM  :))) NASILSINIZ IYISINIZ KEYIFLERINIZ NASIL ?

Saygi ve bir kamyon sevgilerimle sizin
b_i_r_k_a_N 
:))

0

46

Kapak_Olsun   SUKURLER OLSUN IYIYIZ , BIZ DE SENI SEVIYORUZ AMA SERKANI SENDEN COK SEVIYORUM :D ))))))))

0

47

MERHABA ARKADASLAR !  :flag:

0

48

sonunda su foruma bisey yazabiliyom allahim sana sukur bende yaziyomya ne kadar buyuksun allahim

0

49

bende hepinizi seviyom siz olmadan burada ben ne yaparim hepinizi tek tek opuyorum dicemde erkeleri ben opmem  :idea: onlara baska formul buluruz takmayin kafaniza :crazyfun:  demokraside care tukenmez :crazyfun:  :crazyfun:

+1

50

AMANDA AMAN KIMLER GIREBILMIS FORUMA EMRE HOS GELDIN.SENI ONCELIKLE BU BUYUK BASARIYLA KUTLARIM. :D .NIHAYET YANI BU GUNU DE GORDUK :flag:

0

51

HE GIRDIM BENDE SONUNDA BECEREBILDIM GIRMEYI :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

0

52

BEN GIRDIM AMA ARTIK KIMSE GIRMIYO NEDEN  :mad:  :mad:

0

53

USTA ALLAHTAN GEC KALIYON YETISEBILSEN O ZAMAN TOPLAMASI ZOR OLUYO SEN HEP GEC KAL UGRASTIRMA BENI

0

54

EMRE SANA OYLE GELIYOR TABIKI GIRIYORLAR SADECE KAFALARI KARISIK BIRAZ :yep:

0

55

ENISTE NASILSIN BEKLE YAKINDA GELIRIM SENI GORMEYE ISLATIRIZ BIRAZ ZATEN SEN ISLAKSIN SENI SULAYA SULAYA BI HAL OLDUM ZATEN ABLAMI BEKLEMEKTEN LORD OF THE BY_AGAC OLDUN BENDE LORD OF THE SULAYICI  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

0

56

ABLA BAK SULAYICI OLDUM YAW FAZLA BEKLETME ENISTEMI

0

57

:flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:
:flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:  :flag:
SALYUT EMREEEEE
:flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag:

0

58

ARTIK BEN BILE GIRERSEM FORUMA HERKEZ GIRER

0

59

Ben geldim canolar!!!! Cici kiziniz :flag:

0

60

:flag: UZAYLININ CICI KIZI DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN  :flag: 

0

Вы здесь » ТУРЦИЯ_ANTALYA » Всё о родной комнатке 'ТУРЦИЯ_ANTALYA' » Добро пожаловать!