http://turkeyantalya.8bb.ru/

ТУРЦИЯ_ANTALYA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ТУРЦИЯ_ANTALYA » Всё о родной комнатке 'ТУРЦИЯ_ANTALYA' » Добро пожаловать!

Добро пожаловать!

Сообщений 61 страница 90 из 112

61

Kankacim sibel hu hu.................

0

62

HER DILI BITIRDINDE BIDE FRANSIZCAMI KALDI USTA AL SANADA BOL SOSLU SALYUT :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

63

:flag: Emrecim tesekkur ederim cano!!!

0

64

Ya enim sibel kankam nerde?

0

65

UZAYLININ CICI KIZI http://i017.radikal.ru/0803/4a/348ec319c532.gif    Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!      http://i013.radikal.ru/0803/21/b1ca203ea83f.jpg    Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA...     http://i045.radikal.ru/0803/f8/d8f858cb0184.gif

0

66

Canim kankam...Tesekkurler bitanem!!! en buyuk hediyye bu benim icin...Minnetdarim ....iyiki varsin ....kanka super cok sevindirdin beni opuyorum kocaman

0

67

Sibelcim cok ama cok tesekkur ederim!!! :shine:

0

68

kiz cicili sende 20 yaslara girdin hayirli olsun

0

69

YUZ YIL ONCE DOGDU SANLI EFSANE YUZ YASINDA MUTLU OL FENERBAHCE

0

70

UZAYLİNİN CİCİ KİZİ ,ONCELİKLE DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN CANO .NICE NICE MUTLU YILLARA .. :flag:

0

71

arkadaslar son bir kac gundur giremedim iş yogunlugundan YOKLUGUMDA SAYFALARIN EBESİNE ART KARİ YAGDİRMİSSİNİZ :)))))  NEYSE HEPİNİZİ SEVGİ SAYGI VE OZEL BİR MUHABBETLE SELAMLARKEN HEPPİNİZE BİR :)) KOCAMAN OPUCUK İYİ Kİ VARSİNİZ SİZİ SEVİYORUM AMA SİBEL E ASIGIM :)

0

72

Canim arkadaslarim benim sizi cok seviyorum..kanka Sibelcim seni basta :writing:

0

73

UZAYLİNİN CİCİ KİZİ TSK CANIM,BENDE SENI COK SEVIYORUM.SERKANIM A HASTAYIM,YERIM BEN ONU  :crazy: .BENI BAKISLARIYLA BUYULEMIS ,GOZLERIM ONDAN BASKASINI GOREMIYOR. :love: .

0

74

kiz efosh bende seni seviyorum abin yesin seni optum fistik seni

0

75

MERHABA CANLARIM.YENI UYE OLMUS ARKADASLARI DA SELAMLIYORUM HOS GELDINIZ ARAMIZA.SERKANIM SENDE KAYBOLMA SAKIN CANIM. :love:

0

76

HERKESE MERHABAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

77

WAY HALACIGIM SANADA MERHABA KEYFIN NASIL SAGLIGIN SIHHATIN NASIL

0

78

hepsi iyiler)sagol))))seninkiler nasillar?))

0

79

life__  KIZ MERHABA.NERELERDESIN,YUZUNU GOREN CENNETLIK VALLA  :yep: NE VIDNO CE TO TEBYA KUDA PROPALA,A NUKA BISTRO OTVET :D )))

0

80

benimkilerin massalahi ozellikle midedim canavar gibi v9 motoru taktirdim

0

81

B_E_B_E_K
)))))ya vsegda tut..prosto menya ne vidno))

0

82

:flag: Herkese benden kucak dolu sevgiler saygilar!!! Sizi ozledim kankalar....hemde cok ...valla sizsiz hicbi sohbetin heyfi yok...Sibelcim kankam benim naber canom? Damat abim sen nasilsin...benim kiza iyi bakiyomusun kankama))? Bir birinize emanetsiniz ona göre...Emre can sozunden uzak bi sekilde nasilsin abicim soruyorum..Hepinizi mucuk opuyorum

0

83

HEPINIZI KUCAK DOLUSU SELAMLARKEN GOZLERINIZDEN DE OPMEYI IHMAL ETMIYOR VE KOCAMAN KOCAMAN OPUYORUM HEPINIZI TEKER TEKER. :love: ) ESKISI KADAR ILGILENEMIYORUM KUSURA BAKMAYIN MALUM YA DERSLER VAR OKUYUP DA ADAM OLUCAKMISIZ YA OKUYOZ BAKALIM..  :writing: :)) SAKIN SIZI UZMELERINE IZIN VERMEYIN KAK ETO NA AZERBAYCANSKIY  KEF ELEYIN..:)
SAYGIM VE SONSUZ SEVGILERIMLE  BIRKAN  :love:

0

84

Kapak_Olsun
tamam seni ozlemiyicaz.sen bizi ozleme yeter :rofl:  :rofl:

0

85

:))

0

86

ONCE HERKESE MERHABA.UZAYLİNİN CİCİ KİZİ GUZELIM NERELERDESIN OZLEDIM KIZ SENI.BENDE IYI OLMAYA CALISIYORUM ISTE.SERKAN DA IYIDIR SUKURLER OLSUN AMA BU ARALAR ISLERI COK YOGUN FORUMA DA GIREMIYOR.Kapak_Olsun KAKU SEN NASILSIN GORUSEMIYORUZ ARTIK,DERSLERINDE BASARILAR.HEPINIZI YANAKTAN OPUYORUM.

0

87

ALEYKIM MERHABA BEBEK VE BEBEKLER  KADAR DEGERLI, TATLI ARKADASLAR NASILSINIZ? IYILIK GUZELLIK BENDEN SENDEN NABER NASILSIN SIBEL? AYNEN YA GORUSEMIYORUZ BU ARALAR. EKIP BAYA BIR YOGUN IS TEMPOSUNA GIRMIS OLASI LAZIM KI ESKILERDE ESKI TEMPO YOK  :writing:  :)
ABISININ BITANESI NASILSIN KEYIFLER NASIL NERELERDESIN SEN YA UZUN ZAMAN OLDU GORUSMEYELI ? !! :flag:

0

88

merhabalar) %-)

0

89

SELAM.YA SIZ NERDESINIZ NEREYE KAYBOLDUNUZ ALLAH ALLAH ? :mad:  NIYE ARTIK FORUMA GIRMIYORSUNUZ ? :angry: DELIRTMEYIN BENI BIR BENMI GIRECEM FORUMA? :mad: ARKADASLIK BURAYA KADARMIYDI ?  :angry: COK KIZDIM SIZE BILMIS OLUN HADI HERKESE BYEEEE  :angry:  :mad:

0

90

:flag: ben buaradayim..ya siz?

0

Вы здесь » ТУРЦИЯ_ANTALYA » Всё о родной комнатке 'ТУРЦИЯ_ANTALYA' » Добро пожаловать!