http://turkeyantalya.8bb.ru/

ТУРЦИЯ_ANTALYA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ТУРЦИЯ_ANTALYA » Всё о родной комнатке 'ТУРЦИЯ_ANTALYA' » Добро пожаловать!

Добро пожаловать!

Сообщений 91 страница 112 из 112

91

Ben de ben de :))

0

92

selamlarr hayatta kalanlara...

0

93

merhaba millet...arada bir ugrayin bari..nedir bu herkes kayboldu...

0

94

Ben yasiyorum hayattayimda siz nerdesiniz yahu  :question: ne len bu herkes ayni andami tuvalete girip cikamadi  :D  :rofl: yardim lazimsa soyleyinde bari gelip cikaralim sizi ordan :D kurban olem size hemi  :crazy: ozledim a.k yaw sizleri tavuk vicdanlilar sizi :rofl: Serkanin donunu goren olursa haber etsin :D kim aldiysa geri versin askim ciplak kalmis yahu :rofl: neyse optum len sizi alninizdan :jumping:

0

95

Herkese merhabalar...canolar nasilsiniz?

0

96

Sibelcim kankam nerdeysen..gel..kankam..senin duyduklarin hepsi yalamish cano....neolur do kanka...merakta birakma bizleri :'(

0

97

Hayat akıp giderken avuclarımızdan,eyilip yerden toplayamiyoruz parçalarımızı ..ve hersey icin cok geç demek için,belkide çok gec.............

0

98

Ne yapsam olmuyor gözüm, gecmiyor hüzün..Bir macera yaşamak dediyin..küçük zamanlar harmanı,sevindiyim ,üzüldüyüym...Ağlamaktan ibaret, hatıralar nihayet..tesellisi çok zor sözün.......
Ne gemiler yaktım...e gemiler yaktım okadar yandıki canım,,,sora karşıdan baktım..Ne göreyim?!!! Kendime yıldızlardan daha uzaktım
Bu kızı yeniden büyütmeliyim, kor ateslerde yürütmeliyim,deyirmenlerde üyütmeliyim,farkındayım...farkındayım kazanmalı,kayb etmeliyim...ask uğruna harb etmeliyim :'(

0

99

Unutduklarınızı hatırlayın,kayb etdiklerinizi anımsayın..kalbiniz kırıldıysa aff edin..kalbini kırdıysanız aff dileyin..aradığınızı bulmaya çalışın,pes etmeden..çünki HAYAT çok kısa heran,herşey ola bilir..........!!!

0

100

HERKESİN BİR MASALI VARDIR...HER MASALI SONUDA HEP Bİ GÜZELLİK,MUTLULUK BEKLENİLİR...HEYECANLA MASALIN SONUNU BEKLERİZ ÇOĞUZAMAN.CİCİ KİZİN MASALI....NASIL BİTER ACABA....................................??? :'(

0

101

SEVDİKLERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN ARKADASLAR...ASKERİM BENSE SENİ HEP SEVECEĞİM..YEŞİL GÖZLÜ UZAYLIM... :surprise:

0

102

:'( kanka seni cok ozledim ...sibelcim..umarim iyisindir

0

103

HERKESE COK COK SELAMLAR CANLARIM BENIM.NASILSINIZ NE YAPIYORSUNUZ? SIZLERI COK AMA COK OZLEDIM ARKADASLAR.BURNUMDA TUTUYORSUNUZ.MERI.FATOS.EFSANE.LIFE.NAZO.CAFER.KAKU.EMRE.YASAR VE SERKAN SIZLERI UNUTTUM SANMAYIN SAKIN.HEP AKLIMDASINIZ YUREGIMDESINIZ.BENDE EDIRNEDEYIM HERSEY GUZELDE BIRTEK SIZLERI COK OZLUYORUM.SERKAN YARAMAZLIK YAPMIYOR DIMI ARKADASLAR? GOZUNUZ UZERINDE OLSUN ONCE ALLAHA SONRA SIZE EMANET EDIYORUM BITANEMI.HADI KENDINIZE COK CICI BAKIN.SIZLERI COOOOOK SEVIYOOORUM ULEEEEEN SAKIN BI YARAMAZLIK YAPMAYIN DOVERIM ONA GORE  :D OPUYORUM YANAKLARINIZDAN SIZE DOYAMADIM DOYAMAMDA.ALLAHA EMANET OLUN CANLARIM.sizin sibeliniz.

0

104

SELAM OLSUN ONCELIKLE BUTUN ARKADASLARA.. NASILSINIZ CAN CIGER ARKADASLARIM KURBAN OLEM BEN SIZE HERSEY IYI OLUCAK YETERKI CANLARIMIZ SAG OLSUN.. KENDINIZE COOOK IYI BAKIN HERZAMAN DEDIGIM GIBI SIZI UZMELERINE ASLA  IZIN VERMEYIN SIZDE BIRILERINI UZMEYIN DEGMEZ BU A.K DUNYASINDA BUNA

0

105

SIBEL ??

0

106

EY GIDI ESKI GUNLER NERDE BEEA BEN COK OZLEDIM DE SIZI BILMIYORUM....(

0

107

selamlar herkese...niye kimseden ses çıkmıyor ya...arkadaşlar eskiye dönelim...Sibelcim,,,kankam,,,canim benim gecen öyle yazdm ama dün gece çok düşündüm ve sana hakk verdim...yerine koydum kendimi, çok düşündüm çok...yeniden sevmek...yeniden başlamak mümkün deyilmiş be canim...bende anladim..ta yelkenin önünden döndüm...ve büyük hariflerle insan bi kere aşık olur bunu anladım...ve seninde şimdi uzakda nasıl olduğunu anladimkizim ben erkekler için noooooooo diyorum artik ve bunun için seni de hiçbi erkek için suçlamam..hepsinin kumaşı aynı...ben anladım ve anladımki...gözümün nuru bile olsa hiçbi erkek için bi kizi kendi cinsinden birine kırılmak mümkün deyil..elbet seninde kendi hislerin var..sadece bi daha soyluyorum bitanem...ama aklına getirdiyin şey hiçmi hiç akıldan bile gecmedi(anliyorsundur neyi kasd etdiyimi) yeminbak..ben kendi dertlerimle uğraşıyordum inan..sadece karışmamaya söz verçmişdim..belki bundan kuşku duymuşsundur ama yemin bitanem asla öyle bişey olmadı..seni de çooooooooook özledik..tabi herkesin tarz farklı ola bilir..seninle farklı baka biliriz hayata ama dediyim kanki dedik bir birimize asla kırılıp silmeyiz bi anda.......bekliyoruz canom....bende dönüyorum eski yerime cate..senide orda bekliyorum..umarim kalbindeki acılar çabucak gecer...çunki neler hiss etdiyini en iyi ben anlıyorum...gerçekler yalana döndümü insan şaşırırır kalır...anliyorum......tum erkek arkadaslarıma kardes gibi saydığım kişilerede burdan sesleniyorum yalana bi son verin..insan kalbini kırmak...öylece yolun kenarında bırakıp kaçmak erkekliye sığmaz...gözümün nuru bile olsa hiçbi erkeyi yalnışı için bağışlamam bundan sora...bide bunu yaziyorum ben evlenmekden fela tam vaz gecdi...bi kere sevdim...oda Hacı diye biri oldu .......kimse yalnış şeyler konuşmasın lütfen anlamadan bilmeden ortalık karışıyor........sibel bekliyoruz seni çabucak dön aramıza.............sana başarılar

0

108

BENDE SİZİN GİBİ DUYGUSAL OLSAM ŞİMDİ AĞLARDIM AMA YİNEDE SİZİ ÇOK SEVİYORUM VE ÇOK ÖZLÜYORUM NERDESİNİZ MİLLET SİZİ ÇOK AMA ÇOK ÖZLEDİM O ESKİ ANTALYA ODASI GÜNLERİNİN KITMETİNİ BİLEMEDİM O ZAMAN NE KADAR GÜZELMİŞ BE YAW SİZİN DEĞERİNİZİ BEN HEP ANLIYODUM AMA BU SEFER GERÇEKTEN ANLADIM  :no:

0

109

Gitdigin gunden beri yalnizim, avunacak tek soz bile bulamadim, seni bensiz, beni sensiz biraktinkacdin...sebebini bilsem....Gitmek zorundaydim.....
       Aglarken seni ozluyorum, aglarken seni bekiyorum
   Uzaklarda arama goz yasindayim, bende senin gibi agliyorum
       Bende seni cok seviyorum........!!! :'(

0

110

SELAMUN ALEYKUM CANLARIM.CIGERLERIM.ONCELIKLE SUNU SOYLEYIM EVET DOGRU ANLADINIZ BENIM SIBEL.YANI BEBEGINIZ. :flirt: NASILSINIZ.NELER YAPIYORSUNUZ.HAYAT NASIL GECIYOR? SIZLERI VAHSICESINE OZLEDIM :D BI SURELIGINE ARANIZDAN KAYBOLDUM YANI TAM 3 AY.BU AYRILIK GUNLERINDE HICBIRINIZ UNUTULMADINIZ HEP KALBIMDE KALDINIZ VE KALMAKTASINIZ.INANINKI NET ALEMINI VE SIZLERI HATIRLADIGIMDA GOZLERIM DOLUYORDU VE TUTAMIYORDUM KENDIMI AGLAMAYA BASLIYORDUM.MEHRIBAN.EFSANE.FATOS.LIFE.ESMIRA.NAZO.SERKANIM.KAKU.CAFER.EMRE.YASAR VE DIGERLERI HEP SIRIN ANILARIMDAYDINIZ.SERKANIMLA BAZEN TELEFONLA GORUSUYORDUK.MERIYLE DE BIKAC KEZ KONUSTUK.AMA NETE SADECE BI KERE GIRME SANSIM OLDU.HERNEYSE BENI BOSVERIN SIZLER INSALLAH SUPERSINIZ.ASKIMA GOZ KULAK OLUYORMUYDUNUZ? :love: ONU HALA DELILER GIBI SEVIYORUM VE COK OZLEDIGIMI ILETIVERIN.SIZLERIDE VAHSICESINE SEVIYORUM ULEEEN TAMAMMI? :crazy: KOCAMAAAN OPULDUNUZ.sizin sibeliniz :writing:

0

111

her kese selam
ben ASLI DOGAN
umarim hep beraber iyi zaman geçiririz.her kese hossohbetler

0

112

Пророк (да благословит его Аллах и да приветствует) сказал, «Тот кто верит в Аллаха и Его Посланника, совершает молитву и постится в месяц Рамадана, получит по праву Рай от Аллаха, независимо от того борется ли он на Пути Аллаха или остается на земле, где он рожден». Люди сказали, «О Посланник Аллаха! Сообщить ли людям эти хорошие новости?» Он сказал, «Рай имеет сто уровней, которые Аллах зарезервировал для Муджахидов, которые сражаются на Его Пути, и расстояние между каждым из двух уровней походит на расстояние между Небесами и Землей. Так что, когда вы просите Аллаха (о чем-то), просите ал-Фирдаус, который является лучшим и самой высокой частью Рая».

0

Вы здесь » ТУРЦИЯ_ANTALYA » Всё о родной комнатке 'ТУРЦИЯ_ANTALYA' » Добро пожаловать!