http://turkeyantalya.8bb.ru/

ТУРЦИЯ_ANTALYA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ТУРЦИЯ_ANTALYA » Что такое любовь? » Что такое любовь? (Aşk ne demektir..)

Что такое любовь? (Aşk ne demektir..)

Сообщений 1 страница 30 из 50

1

http://i014.radikal.ru/0803/5f/e8930d7c7b55.gif

Aşk, iyi geceler öpücügünü uzun tutmaktir. Beklentidir.

Aşk, delicesine flört ederken yanindakinin hiçbir sey yapmama hakkini teslim etmektir. Saygidir.

Aşk, zaaflariniz oldugunu ortaya çikarir. Kabullenmektir.

Aşk, simdi zamani degil diye beklemeyi bilmektir. Sabirdir.

Aşk, saçlarda baslayip topuklarda biten bir gezintidir. Kesiftir

Aşk, Seviselim demeden sevismek, yanindakinin ne istedigini bilmektir.Anlasmaktir.

Aşk, baglandigini sandiginda, karsindakine hayir deme sansini tanimaktir.Inceliktir.

Aşk, korumaktir. Sorumluluktur.

Aşk, ciddi bir tokalasmayi kikirdamaya dönüstürmektir. Mizahtir.

Aşk, durma yoksa seni öldürürüm lafini duymaktir. Şehvettir.

Aşk, evinizdeki her seyin yerinin degistirilmesini kabullenmektir. Teslimiyettir.

Aşk, sevgilinizin ne oldugunu bütün çiplakligiyla görmektir. Gerçektir.

Aşk, saatin kaç oldugunu bilip aldirmamaktir. Nesedir.

Aşk, sizi kucaklayan kollarin, gittikçe daha çok sarilmasidir.Mutluluktur.

Aşk, gecenin bir vaktinde sen uyu, benim gitmem gerek dediginizde,uyanik kalip seni biraz daha görmeyi tercih ederim cevabini almaktir. Sicakliktir.

Aşk, tanidiginizi zannettiginiz insanin yeni yanlarini kesfetmektir. Tazeliktir.

Aşk, uyandiginizda rüyanizi yaninizda bulmanizdir. Düslerin gerçek olmasidir.

Aşk, kocaman yatagin üçte birine sikismaktir. Yakinliktir.

Aşk, evin anahtarkidan bir kopya daha yaptirmaktir. Güvendir.yatagin üçte birine sikismaktir. Yakinliktir.

Aşk, evin anahtarkidan bir kopya daha yaptirmaktir. Güvendir.

Aşk, hosçakal dedikten sonra tekrar karsilasacagini bilmektir.Kaderdir.

Aşk, gerindiginde sizlayan vücut lafinin anlamini bilmektir. Derstir.

Aşk, ecza dolabini açtiginda, dismacunu kapagini kapatilmamis bulmaktir. Uyumdur.

Aşk, ecza dolabini açtiginda, dismacunu kapagini kapatilmamis bulmaktir. Uyumdur.

Aşk, pencereden disariya baktiginda kiminle oldugunu hatirlamaktir. Düsüncedir.

Aşk, rüzgarin agaçlarin arasinda dolasirken çikardigi sesi dinleyip sevgilisinin yaninda olmadigina hayiflanmaktir.Yalnizliktir.

Aşk, asla anlatilmayacak hikayelerdir.

http://i004.radikal.ru/0803/2c/c731fe099394.gif

0

2

AŞK ANLATILMAZ YAŞANIR...
http://i039.radikal.ru/0803/d7/cf6383e244e3.gif

любовь не объяснить словами.... это чувство нужно почувствовать .....

Отредактировано CadDam_HuSeyN (2008-03-08 07:10:04)

0

3

Любовь не кортошка не выкенишь в окошка  :crazyfun:

http://i015.radikal.ru/0803/8b/d72c9ed71293.gif

+1

4

AŞK BİR SUDUR İÇ İÇ KUDUR....

http://i048.radikal.ru/0803/c4/4e3c742bbacf.jpg

0

5

ALIŞMAK SEVMEKTEN DAHA ZOR GELİYOR,
ALIŞMAK BİR YANA İÇİM KAN AĞLIYOR...

http://i015.radikal.ru/0803/8c/2984fac9a3ab.jpg

0

6

Bir kız ve bir delikanlı, bir motosikletin üzerinde 180 Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;[/size]

Kız              : Lütfen yavaşla, ben korkuyorum

Delikanlı     : Hayır, bak ne kadar eğlenceli

Kız              : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum

Delikanlı     : Peki, beni sevdiğini söyle

Kız              : Seni çok seviyorum, lütfen yavaşla

Delikanlı     : Şimdi de bana sıkıca sarıl

* Kız delikanlıya sıkıca sarılır

Delikanlı     : Şapkamı alıp, kendine takar mısın? Başımı çok sıktı..

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı: Motorsiklet Kazası; Motorsiklet, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu.

Gerçek ise şöyleydi; Yolun yarısında, delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kıza belli etmek istememişti.

Bunun yerine, kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş ve kendisine son defa sarılmasını istemişti. Sonra da kendi ölümü pahasına, kızın başlığı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı. İşte gerçek aşkın anlamı da buydu..

http://i050.radikal.ru/0803/72/5eb88e7a5a59.gif

0

7

Aşk benim hiç Senim olmamış

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi düşleriyle avunan yalnızlığı, artık sahiplenilmeyecek olmanın burukluğunu yaşarken, haykırabilir miyim dersin, susar mıyım, gülüp geçer miyim yoksa …?
Aslında alıştırmalıyım kendimi hiç dönmeyecekmişsin, dönülmeyecek bir yerdeymişsin gibi farzetmeli, unutmalı. Seni hiç tanımamış gibi yaşamımı sürdürmeliyim. Var olduğum her yer aşk(ın) şehri olmalı artık, yeniden sevmenin, sevilebilmenin yeri her yer, zamanı yaşanan ve gelecek tüm zamanlar olmalı benim için. Evet, sayfalardan koparıp bir bir savurmalıyım seni yaşanmış tüm zamanlara, uzaklaşan her adımımla hapsetmeliyim bu anılar sokağına. Kopan takvim yaprakları sensiz geçen günleri saymamalı, bende yokluğunun güncesini tutmayı artık bırakmalıyım. Her yeni güne seni getirmedi diye isyan etmemeliyim. Kabullenebilmeli, hazmedebilmeli, aldırmamalı hatta sana hak verebilmeliyim. Bu satırlarla büyümeye başlamalıyım, sırf seni ve çocuklaşan bir aşkı kolayca unutabilmek için. Zira yoksun. Sanki benim hiç senim olmamış, sanki bizi hiç yaşamamışız, sanki aşk denen o hoyrat şarkıyı mırıldanmış ve sonra yarım bırakmışız gibi. Artık yeni bir şarkı söylemenin vakti, Yaşanmışlığına, yitikliğime hiç aldırmadan,
Sanki benim hiç senim olmamış gibi…

0

8

Gitme diyemedim sana hiç

Gözlerim gözlerinde kaldı

Susus çicek büyür mü hiç?

Su sende, çicek bende kaldı

0

9

Her Şey Sende Gizli

Yerin seni çektiği kadar ağırsın,
Kanatların çırpındığı kadar hafif..
Kalbinin attığı kadar canlısın,
Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç..
Sevdiklerin kadar iyisin,
Nefret ettiklerin kadar kötü..
Ne renk olursa olsun kaşın gözün,
Karşındakinin gördüğüdür rengin..
Yaşadıklarını kâr sayma
Yaşadığın kadar yakınsın sonuna ne kadar
yaşarsan yaşa, Sevdiğin kadardır ömrün..

0

10

Seni Seviyorum 

SENİ SEVİYORUM !
Sadece kim oldugun degil, sen oldugun icin ve seninle
beraberken kim oldugumu, benligimi anladigim icin.

SENİ SEVİYORUM !
Sadece kendine yaptiklarin icin degil,
bana kattigin güzellikler icin.

SENİ SEVİYORUM !
İcimdeki cocugu, sakli kalmis ben'i yeryüzüne
cikardigin ve sana ihtiyacim oldugu her an tüm
duyarliliginla yani basimda oldugun icin.

SENİ SEVİYORUM !
Elini kalbimin üzerinde hissettigim zaman,
üzüntülerimi alip, onlarin yerine simdiye kadar
hic kimsenin basaramadigi o sicakligi, o ictenlik
isigini bana duyurmayi basardigin icin.

SENİ SEVİYORUM !
Hayatimi kutsal bir sevgi tapinagina cevirdigin
ve her günümü yasam senligine, unutulmayan
siirlere dönüstürdügün icin.

SENİ SEVİYORUM !
cünkü, sen, simdiye kadar hic basaramadigim seyleri,
kendimle dost ve barisik olmayi ve hic bir zaman
tadamadigim kadar mutlu olmami sagliyorsun.
ve bütün bunlari yalnizca sözlerinle, dokunusunla
yada isaretle degil, kendin olmakla yapiyorsun

0

11

SevgiLim 

sevgilim
ecza dolabinin raflarinda bekle beni
bir tüp diş macunu, bir şişe siyanür
ve zambak kokulu sabunlar

sevgilim
Büyük Millet Meclisi'nde bekle beni
kürsüdeki yerimi isit
Güzel Konuşma Dersi verecegim hiç agzimi açmadan

sevgilim
iki bilinmeyenli bir denklemde bekle beni
matematik tanrisinin sonsuzluk evi
ve akil hastanesinin sisli bahçesi

sevgilim
bir kedi pençesinde bekle beni
yüreginde deltali tirmik izleri
ve karikatür saraylar

sevgilim
polis otolarinin firil mavi işiginda bekle beni
sakalli kaldirimlar, guguklu saat suçlari
ve tarçin kokulu şizofren

sevgilim
Çocuk Kalmişlar Dernegi'nde bekle beni
' hepsi pekiyi ' süt dişlerin, korsan gemilerin
ve altini islatmiş bez bebegin

sevgilim
bu şiiirin çikişinda bekle beni
saat kulemizi geçenlerde yiktilar.

0

12

SENİ SEVİYORUM

sevmek; bakmak değil görmekse eğer,
sevmek; yanındayken başını
omuzuna koyabilmekse eğer,
sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer,
SENİ SEVİYORUM....

* * * * *

sevmek; senle iken yere daha sağlam
basabilmekse eğer,
sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi
hissetmekse eğer,
sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer,
SENİ SEVİYORUM

* * * * *

sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer
sevmek;sen üşüdüğünde gölgemle
seni ısıtmaksa eğer,
sevmek; sevdiğini çıklık çığlığa söylemekse eğer,
SENİ SEVİYORUM

* * * * *

sevmek; el ele tutuştuğunda kalbinde bişeylerin
kopmasıysa eğer,
sevmek; gözgöze geldiğin de hiç kıpırdamadan
bakabilmekse eğer,
sevmek; kalbini kalbinde hissetmekse eğer,
SENİ SEVİYORUM

0

13

http://i027.radikal.ru/0803/a6/efc15ddbef2c.gif

0

14

ASK --- KUTSALDIR ! YALAN SOYLEYIPTE SEVIYORUM DIYEMEZSIN,YA ALLAHINA KADAR SEVERSIN,YA CEKIP GIDERSIN !!!

http://i034.radikal.ru/0803/0d/e798ab72b3d4.jpg

0

15

Yok millet ben  bunlari okuduktan  sonra hic bir zaman  asik olamayacagimi anladim.... ''Bana  gore Aşk üç gunluk bir eglence..''

Yorumlariniz cok asiri sert olmasin, siz zararli cikarsiniz...))

En  azindan  googleye bakip yazmadim  kendi kafamda olan  dusuncelerimi yazdim...Şoyle bir dusunun  googleyi yapanda INSAN  oraya bu bilgileri koyanda INSAN, Bizde sonucta insaniz demekki oraya yazilan  yazilara bakmadan kendimiz yorum  yapabiliriz....Lutfen  gercekci olalim..! En  azindan  herkes aşkın ne oldugunu soyle bir duşunup (googlesiz) kalbimizin derinliklerinden  gelen  o kelimeleri dokelim  meydana  ... Yapmacik olmasin yani..

Hodri Meydan..!  Buyurun  yorumlarizi bekliyorum...

0

16

ASK ,DUNYA LOKANTASINDA YENEN EN BUYUK KAZIKTIR,BU KAZIGI SEN YEME ARKADAS GENCLIGINE YAZIKTIR!! ( bu isin degomoji si:)                                                              ASK ,bir gonca guludur,KOKLARSIN....                                                                                             ASK ,bir pinar suyudur,iCiNCE ANLARSIN....                                                                                       ASK ,bir elma sekeridir,YALARSIN..........                                                                                          ASK ,oyle bir duygudur ki CANIM,                                                                                                   ASIK OLUNCA ANLARSIN ...!!!!!!!!!!!!!!! 

0

17

-NEFRET- Ay güzel kardeşim benim gözlerin kör kör de burnun delikleridemi yok burasi ne bölümü sen şiirler ekliyorsun.. :flag:

0

18

Amca o siir degilki,aski tarif etmis,ne oldugunu yazmis.ASK NE DEMEKTIR? Sorusunu cevaplamis amca  :flirt:

0

19

ASK BIR GUNAHTIR..GUNAHLAR AFFEDILIR .HADI GEL BASLAYALIM BEBEGIM:)))

0

20

ASK BIR GUNAHTIR..GUNAHLAR AFFEDILIR .HADI GEL BASLAYALIM BEBEGIM:)))NASILIM?:)))

0

21

Niçin aşk?Nedir bu aşk denilen şey, elle tutulmaz gözle görülmez bir şeyse nedir bu yaşanan somut acılar,güzellikler? Tek başına aşkı tanımlamak herşeyden soyutlamak mümkün mü? Hayır ! Aşk bugünlerde bazılarına göre plastikten bile yeniden yapıldı.Dünyada yaşanan suniliğe doğru gidiş aşkın etrafını sardı.
Nedir şu aşk...? Aşk hayatın bize hazırladığı en güzel sürprizdir, bu yüzden de kalpleri ne zaman ele geçireceği hiç belli değildir. Daha ne olduğunu bile anlayamadan onun hükümdarlığına giriverirsiniz. Aşk; en yalın biçimde anlatılan tek kavramdır o, adı kendisidir zaten. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur, "Aşık oldum" dediğiniz an akan sular durur, küçücük çocuk bile sizi rahatlıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir.
Aşkın zamanını biz ayarlayabilseydik eğer ve kime neden aşık olduğumuzu anlayabilseydik,aşkın sırrını da çözerdik herhalde. Ama o zaman da aşkın insanı alıp götüren büyüsü tamamen kaybolurdu.
Aşk hayata karşı işlenen en güzel ve en doğru suç ortakIığıdır, aşk hayatın bütün tekdüzeliğine, bütün sıradanIığına en soylu başkaldırıdır. Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yakışmaz. Ve elbette yasanılan aşkı suçlamak ,yargılamak, karalamak, inkar etmek de aşka yakışık kalmaz. Bu önce haksızlık, kendinize saygısızlık olur. İnsan sonuna kadar savunmalı aşkını, karşılık görmesede, acı çekeceğini hissetsede, yarın terkedileceğini bilsede, ailesini karşısına alacağını bilsede taviz vermemeli aşkından, "Seni Seviyorum" diyebilmeli göğsünü gere gere. Aşk iste o zaman aşktır. Ve bunun dogrusu yanlışı yoktur, zaten aşkın kendisi doğrudur, kime karşı duyuluyorsa bu aşk, doğru insanda işte odur.
Aşkın zamanı yoktur, hep hazırlıksız yakalar insanı. Evli olmanız, sevgilinizin olması, bir ayrılığın taze yaralarını kurutmaya calışmanız,bağlılıktan korkmanız, ailenizden çekinmeniz, hatta sevilenin hapse girmesi bile onun hiç mi hiç umrunda değildir. İşte aşk bütün bunlara tek başınıza karşı gelebilme yurekliliğidir, belkide yeni hayata geçebilme yolu...
Aşkın ne zaman gelebileceği belli olmadığı gibi, ne zaman gideceği de hiç belli değildir. Fazla vakti yoktur onun, uzun süre beklemeye ve bekletilmeye tahammülü de yoktur. Bir başka göze bakmaya, bir başka tene dokunmaya başlaması o kadar da zor değildir...Aşktan değil, onun kaçmasından korkun ve doğruluğuna yanlışlığına bakmadan sonuna kadar savunun aşkınızı.
Biliyor musunuz, hayat zaten kocaman bir yalan, bu kadar sahteligin içinde gerçek ve doğru olan tek guzellik AŞK.!!. Lütfen ona haksızlık etmeyelim..

0

22

BANA AŞK NEDİR? DİYE SORSALAR HİÇ DÜŞÜNMEZ SENİ ANLATIRDIM....

AŞK ; ONU HER GÖRDÜĞÜMDE İÇİMİN TİTREMESİ, YÜZÜMÜN KIZARMASI, KALBİMİN YERİNDEN FIRLAMASI DERDİM.
AŞK; O BENDEN UZAKLARDAYKEN BİLE BENİM ONUN İÇİN YAŞAMAM, ALDIĞIM HER NEFESTE ONU İÇİME ÇEKMEM, YÜZÜNÜ GÖREMESEM BİLE HER YERDE HAYALİNİ GÖRMEM DERDİM...
AŞK; BEN ONUN İÇİN BİR ANLAM İFADE ETMİYOR OLSAM BİLE, ONUN BENİM İÇİN HAYATIN ANLAMI OLDUĞUNU DÜŞÜNMEM, YANIMDA OLAMASADA, ELİNİ TUTUP, GÖZLERİNE B AKAMASAMDA ONUNLA AYNI HAVAYI SOLUMANIN SEVİNCİNİ YAŞAMAMDIR DERDİM.......
AŞK; ONSUZ YATTIĞIM GECELERDE BİLE ONUN VARLIĞINI HİSSETMEM, SOĞUK YATAĞIMDA ONUN HAYALİYLE ISINMAM, ONU ONSUZ YAŞAMAYI BİLE GÖZE ALMAMDIR DERDİM.....
AŞK; GİTTİYİM HER YERDE GÖZLERİMİN KAPIDA KALMASI BELKİ GELİR DİYE BEKLEMEMDİR. ÇALAN HER ŞARKIDA ONU ARAMAM, GÖZLERİMİN DALDIĞI HER YERDE ONU BULMAYA ÇALIŞMAM, TABAĞIMDA YÜZÜNÜ, KADEHİMDE GÖZLERİNİ GÖRMEM DEMEKTİR....
AŞK; SADECE YÜZÜNÜ GÖREBİLMENİN PAHASINA EN BÜYÜK ACILARA RAZI OLMAM, ONU BAŞKA KOLLARDA GÖRMEMİN ISTIRABINI, ONU GÖREBİLMENİN SEVİNCİYLE BASTIRMAYA ÇALIŞMAMDIR.........
AŞK; KISACA SENİ SENSİZ DE YAŞAYABİLMEYE ÇALIŞMAMDIR SEVGİLİM.

0

23

SiZlIrI CoK SeViYoRuMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!! :love:  :jumping:

0

24

AmA CeFeRi SIZdEn CoK SeViYoRuM :x

CeFeR sEnI SeViYoRuM :love:  :P

0

25

http://i039.radikal.ru/0803/59/d37f271d53b7.jpg

0

26

Aşk Nedir ?
Aşk, durma yoksa seni öldürürüm lafini duymaktir. Şehvettir.

Aşk, evinizdeki her seyin yerinin degistirilmesini kabullenmektir. Teslimiyettir.

Aşk, sevgilinizin ne oldugunu bütün çiplakligiyla görmektir. Gerçektir.

Aşk, saatin kaç oldugunu bilip aldirmamaktir. Nesedir.

Aşk, sizi kucaklayan kollarin, gittikçe daha çok sarilmasidir.Mutluluktur.

Aşk, gecenin bir vaktinde sen uyu, benim gitmem gerek dediginizde,uyanik kalip seni biraz daha görmeyi tercih ederim cevabini almaktir. Sicakliktir.

Aşk, tanidiginizi zannettiginiz insanin yeni yanlarini kesfetmektir. Tazeliktir.

Aşk, uyandiginizda rüyanizi yaninizda bulmanizdir. Düslerin gerçek olmasidir.

Aşk, kocaman yatagin üçte birine sikismaktir. Yakinliktir.

Aşk, evin anahtarkidan bir kopya daha yaptirmaktir. Güvendir.yatagin üçte birine sikismaktir. Yakinliktir.

Aşk, evin anahtarkidan bir kopya daha yaptirmaktir. Güvendir.

Aşk, pencereden disariya baktiginda kiminle oldugunu hatirlamaktir. Düsüncedir.

Aşk, rüzgarin agaçlarin arasinda dolasirken çikardigi sesi dinleyip sevgilisinin yaninda olmadigina hayiflanmaktir.Yalnizliktir.

Aşk, asla anlatilmayacak hikayelerdir.

Aşk, delicesine flört ederken yanindakinin hiçbir sey yapmama hakkini teslim etmektir. Saygidir.

Aşk, zaaflariniz oldugunu ortaya çikarir. Kabullenmektir.

Aşk, simdi zamani degil diye beklemeyi bilmektir. Sabirdir.

Aşk, saçlarda baslayip topuklarda biten bir gezintidir. Kesiftir

Aşk, Seviselim demeden sevismek, yanindakinin ne istedigini bilmektir.Anlasmaktir.

Aşk, baglandigini sandiginda, karsindakine hayir deme sansini tanimaktir.Inceliktir.

Aşk, korumaktir. Sorumluluktur.

0

27

Aşk Nedir..?

Bilmez idim, ayıptı benim için bu kelime
Ayıp, günah oldu büyüyünce
Dayanamayıp sorunca birgün, aşk nedir diye
Herkes dalıp gitti, bilinmez derinliklere.
Anladımki aşk, bir susuşmuş, gizlenirmiş gözlerde.

Sordum aşk nedir diye
Boyun bükmüş, gözleri nemli bir güle.
Ağlayarak sitem etti bülbüle.
Dikenleri var diye,
Seven sevdiğinden vazgeçebilir miydi böyle!

İsmini duydum, dost sohbetinde
Meğer ne kadar can yakmış, sinsice.
Karna giren bir ağrı, yürekte açarmış bir sızı
Ne gecesi, ne gündüzü; ne olurmuş kışı, yazı.
Zamanla raks edermiş, kalbinin atışı…

Bir taşa sordum, aşk nedir diye.
Nasıl tarif edeyim dedi ilk önce,
Sonra girdi şekilden şekle.
Kimi ağlar, çağlar, pınarlar gibi
Kimi gizler aşkını, olur sanat eseri.

Gece ağlıyordu, aşk mıydı böyle ağlatan.
Sular çağlıyordu, aşk mıydı böyle konuşturan.
Aşk mıydı, bir heykel olup, böyle susan
Anladımki, her şey aşkı anlatırmış,
Çünkü yaradan, alemleri, aşk ile yaratmış…!

0

28

bence aşk;
sediğim için herşeyi yapmak
sevdiğimin uğruna ölümü değil yaşamı göze almak
sevdiğin için ne kadar mutsuz olursan ol mutlu gibi olmak
sedviğin için herşeyi göze almak
sevdiğin kişiyi en özel hissettirmek
yeri geldiğinde onun yalnız bırakmak yeri geldiğinde ise yanından ayrılmamak
aşk her zaman güseldir sevgiline bu güzelliklei hissettirmektir.
aşk sadakattir sevdiğin kişiye sadık olmaktır
aşk her zaman bitanedir...
kalbini yalnızca tek kişiye ayırmaktır.
  SERKANIMA ARMAGAN....

0

29

ASK,mutlu bir gulucuk belki,Belki de sonsuz bir sevgi,Icindeki kipirti ,Gozlerindeki pariltidir...ASK,Yagmurdaki tane ,icindeki huzundur o........

0

30

ReByAtA! lUbOv EtO sAmOyA uJaSNoYa VeSh :no:

0

Вы здесь » ТУРЦИЯ_ANTALYA » Что такое любовь? » Что такое любовь? (Aşk ne demektir..)