http://turkeyantalya.8bb.ru/

ТУРЦИЯ_ANTALYA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ТУРЦИЯ_ANTALYA » Анекдоты » Лучшие анекдоты

Лучшие анекдоты

Сообщений 31 страница 49 из 49

31

3 bit bir gün bir kadının göbeğinde toplanmışlar. Bitlerden birisi demiş ki;
-Biriniz yukarı biriniz arka tarafa, ben ise aşağıya doğru gideceğim. Yarım saat sonra aynı yerde buluşalım ne gördüğümüzü birbirimize anlatırız demiş.
Yarım saat sonra buluşmuşlar.
Yukarı çıkan bit;
-Yukarıda 2 tane dağ vardı kocamandı çıka çıka bitiremedim, yoruldum geri döndüm.
İkinci bit;
-Ben ise koskocaman 2 dağ arasında sıkıştım kaldım, birde zort diye bir sesten sonra bir koku geldiki sormayın demiş.
Üçüncü bite sıra gelince eee sen niye böyle sırıl sıklamsın demişler başlamış anlatmaya.
-Aşağıya inince bir ormanın içinde kayboldum, derken karşıma kocaman bir yılan çıktı, neyseki bir mağra buldum ve içine saklandım, gitti geldi yakalayamadı, gitti geldi yakalayamadı derken bir süre böyle devam etti...
-Baktı olacak gibi değil tükürdü kaçtı pezevenk...!!
        arkadaslar bu fikra icin ozur diliyorum ama kizmayin fikra iste :D  :D  :D

0

32

birgun japon fransiz bide temel ucakta gidiyolarmis fransanin ustunden gecerken fransiz konuyomus temel sormus niye kendi kendine konusyon fransiz kendimle degil fransadilerle konusyom bak bu kulaklik ve mikrofon demis temelde vay be toknoloji ne gelismi demis, sonra japonyanin ustunden geciyolarmis japon konusyomus ama japonda kulaklik felan hic bisey yokmus temel sormus sen niye kendi kendine konuyon sende kulaklik bile yok demis japonda su kulagimdaki gordugun sey kulaklik disimin arsindada mikrofon var demis temel de sizdede teknoloji cok gelismis, sonra turkiyenin uzerinden gecerken temel dayanamamis osurmus sonrada fransizla japon demis ne yaptin sen temelde bozuntuya vermemek icin bende uluslar arasi faks cektim demis japonla fransiz bu nasil teknoloji boyle sey olamaz super bisey demisler

0

33

iki mahallenin imamlari her cuma cikisi mac yaparlarmis ama hep yukari mahallenin imamlari yenermis asagi mahallenin imamlari tek bir gol bile atamazmis neyse asagi mahallanin imamlari dusunmus tasinmis aralarinda para toplayip segeni transfer etmisler sonra bi cupbe bi sarik sahaya surmusler sergen 1 calim 2 calim derken asagi mahallenin imamlarinin ilk golunu atmis ama maci 2-1 yukari mahalle yine yenmis mac bittikten sonra yukari mahallenin imamlari merak etmis golu atan kim diye gidip sormuslar.
-selamun aleykum bugun golu atan kim hocam
-imam sergen hocam peki sizden iki golu atan kim
-bizim herzamanki imamlarimi hocam imam hagi ile imam pele

0

34

Otel odasindan telefon eden kadin arkadasi bayana:
- Kaldigim otele kamp yapmak üzere bir futbol takimi geldi.
Telefonun diger ucundaki kadin:
- Sen sekse düskün bir kadinsin. Nasil takimdan memnun musun?
- Henüz bir sey söyleyemem. Bu gece de sol açigi deneyecegim.

0

35

Çok karizmatik ve
yakışıklı bir adam yanında bir devekuşuyla bara

girmiş,

herkes şaşkın falan öööle adama bakıyolar, adam bara yanaşmış: "Barmen
bana bi viski, onada büyük bi bardak su." Barmen talepleri yerine
getirmiş, bi tek, iki tek, saatler ilerlemiş, adam:

- "Hesap lütfen!" demiş.

Barmen hesap pusulasını uzatmış, adam elini cebine atmış, parayı
çıkartmış,

tam hesapla aynı. Ertesi gece adamımız geri gelmiş, yanında tabii
devekuşuda

var; "Barmen bana bi viski, onada büyük bi bardak su." Barmen
istediklerini

vermiş, bi tek iki tek, saat geç olmus, adam hesabı istemiş, barmen

hesabı

göstermiş. Adamımız elini cebine atmış,çıkartmış, tam hesap miktarı.
Barmen

şaşkın ama nafile. Bikaç gece sonra adamımız devekuşuyla beraber geri
gelmiş. Barmenin içi içini yiyo. Adam: "Bana bi viski, ona da su ver."
Barmen emre amade, yerine getirmiş, gece ilerlemiş, adamımız hesabı
istemiş,

barmen bol küsüratlı saçmasapan bi miktarı hesap olarak adama vermiş.
Adam

elini cebine atmış, çıkartmış, yine tam hesap. Barmen oynatmak üzere.
Dayanamamış:

"Beyfendi bi süredir barımıza gelip gidiyorsunuz, kusura bakmayın ama
bişey

sormak istiyorum, yoksa kafayı yiycem. Her gece cebinizden çıkan para
hesapla kuruşu kuruşuna aynı oluyo. Bunu nasıl başarıyorsunuz?" Adamımız

gülümsemiş: "Bi gün karşıma bi cin cikti, üç dileğimi sordu. İlk olarak;

karizmatik ve

yakışıklı bi tipim olmasını istedim. İkinci dileğimde, ne almak istersem

isteyim, elimi cebime attığımda parası aynen cebimden çıksın istedim.
Barmen:- "Peki kızmayın ama bu kuş ne iş?"

Adamımız:- "Onu hiç sorma, son dilegim; beni hiç bırakmıycak uzun
bacaklı

bir piliçti. Yanlış anladı şereffsizz

0

36

İki bayan manava sessiz bir şekilde fısıldar. "Lütfen iki muz verir misiniz
?" Manav muzları tartar ve 3 tane vereyim bir kilo olsun der. Bayanlardan
biri heyecanla atılır. "Olsun napalım birini de yeriz.!!!"

0

37

siirt'li bir gay ile bursa'li bir gay e-5te musteri beklerken sohbete baslarlar. bursali,
siirtliye "sizin orda ibnelik zor olmali herhalde" der..

siirtli de "valla geliiler once dayagi atiiler, sonrada alip daga goturup yapacaklarini yapiiler; tekrar dayak atip orda birakiiler."

bursali "bu dehset verici bir sey canim" der. "peki bursa'da nasil bu is?" diye sorar, siirtli.

bursali da anlatir once telefon acarlar, kabul edersek gelip arabayla alirlar, once hamama guzel kokular surunup, ordanda restorant, sonra bara, ordan da otele, isimiz bittikten sonra da evimize birakirlar".

siirtli dayanamaz artik "ulan.." der,
"bu sosyal imkanlar siirt'te olsa, siirt'in alayi ibne olur!"

0

38

kadinin teki kocasi evden çiktiktan sonra eve üç tane erkek atar. tahmin edeceginiz üzere bunlardan biri temel'dir. her neyse kadin ve üç erkek grup sex yaparlarken kadinin kocasi geliverir. kadin ilk erkegi yatagin altina, ikincisini dolaba, temel'i ise balkona saklar. kadinin kocasi odaya girer ve dolabi açar. karsisinda gördügü adama "sen ne yapiyorsun burada?" diye sorar. adam da "dolabin kapisinda sorun varmis onu yapmaya geldim." der. kadinin kocasi da adama 20 milyon verir ve tesekkür eder. ardindan yatagin altinda ki adami da görür ve ona da ayni soruyu sorar. yatagin altinda ki adam "yatak gicirdiyomus da onu yapmaya geldim" der. bizimki ona da 20 milyon verir ve tesekkür eder. bütün bu olanlari balkondan izleyen temel sasirir ve en sonunda dayanamayip cama vurur ve söyle der: "ben de sevistim, ben de sevistim."

0

39

Temel ! Askerlik yaptigi bölük`de hic anlasamadigi cavus la basi oldukca dert de,cavusu ,Temele ..Sunu yap bunu yap, ama makbule gecmezmis!..

Sonra birgün cavusu;Temele demiski.. Git nizamiyenin kapisina, bugün karakol komutani gelecek, gelir gelmez mutlaka haberim olsun der!..

Ve Temel gider 1-2`saat bekler ! Kapidan iceriye makam araci girer! Temel sorar askerlere bu kim!.. Derlerki karakol komutani...

Hemen makam arabasinin yanina varir ve cami tiklar!... Komutan; Otomatik cami indirir ve sorar!.. Buyur asker!.
Temel sorar siz komutan misiniz!..
Evet der komutan...
Temel derki, vallahi boku yedin, Cavus seni bekliyor.....

0

40

Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında "Şunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi" demişler. Bunun üzerine iki deliyi bir masa basına çağırmışlar. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve "Buyrun beyler, yiyiniz." demişler.Delilerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış, ötekisi araya girmiş, "Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor

0

41

bir gun bi mankenin dogum gununu partisi varmis ve birde mankenin herkese sordugu bi soru varmis olunce mezar tasima ne yaziyim.manken kiz en sonunda bir uyaniga sorar mezar tasima ne yaziyim diye uyanikta soyle der; ilk defa yalniz yatiyorum

0

42

ARKADASLAR FIKRALARINIZ SUPER ..ASLINDA BENDE YAZMAK İSTERİM AMA NİCKİMİ YAZSAM BUTUN FİKRALARA BEDEL OSLA GEREK HAYATİM FIKRA ZATEN :))>>>İZMİTLİ_:) O KADAR !!

0

43

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, tavuğa tecavüz ederek öldüren şahıs, para cezasına çarptırıldı. Edinilen bilgilere göre, Karasu ilçesi Konacık köyünde komşusu imam Ali K.'ya ait tavuğa tecavüz ederek öldürdüğü belirlenen H.T. (17) hakkında, bakanlığın talimatı üzerine Sakarya İl Çevre ve Orman Müdürlüğü tarafından 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'na muhalefet suçundan işlem yapıldı. H.T.'ye, tavuğa tecavüzden 300, tecavüz ederek ölümüne neden olmaktan da 600 YTL olmak üzere toplam 900 YTL idari para cezası verildi.   28.03.2008 SAKARYA

MILLET NE KADAR AZMIS YAW MEMLEKETIN CIVSI CIKMIS

Отредактировано EMRE (2008-03-28 22:34:59)

0

44

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

0

45

Bir kadınla en çok kimin birlikte olabileceği konusunda bir yarışma yapılıyormuş, dayanırsa kadın dayanamazsa yarışmacı büyük ödülü alacakmış. Nam-ı Kemal de oradaymış. Her postadan sonra da duvara çarpı atılıyormuş. Alman başlamış 1,2,3.. tıkanmış. İngiliz başlamış 3,5,7.. o da tıkanmış. Fransız 15,20.. derken o da kalmış. Bizim Nam-ı Kemal başlamış 70,80,90 derken durmak bilmiyor. Bakmış kadın iş kötü, Nam-ı Kemal'in duracağı yok, 95.yi yaparken "yok efendim bu 94." diye tutturmuş. Nam-ı Kemal, "Olur mu hanfendi 95 oldu, burada boşuna mı çarpı atıyoruz, sayıyoruz" dese de kadın dinlemiyor, "hayır bu daha 94." diyormuş. En sonunda bizimki zıvanadan çıkmış: - "Başlarım şimdi çarpına da sana da, sil hepsini sıfırdan başlıyoruz."

0

46

Ali Mısır'da okuyan bir öğrenci. Sınavlar bitmiş ve yaz tatiline girecekler.. Babası Ali'ye telefon eder ve sınavların nasıl geçtiğini sorar. Ali de bilmediği halde "çok iyi geçti" der ve bunu üzerine babası onu İstanbul'a işlerinde yardım etmesi için çağırır. Ali gidecektir İstanbul'a ve arkadaşına son olarak şöyle der; "Ahmet sen notlarımı öğrenirsin ve beni ararsın. Eğer telefona babam çıkarsa Muhammed'in Ali'ye selamı var dersin; ben anlarım bir tane zayıfım olduğunu." Ahmet notları öğrenir ve arar. Telefona babası çıkar ve Ahmet şöyle der: - Amcacım Ali'ye söyle ona bütün Ümmed-i Muhammed'in selamı var...

0

47

Kayserili Pire Memet, istasyonda çok sıkışınca, gözü hiçbir şeyi görmez olup kadınlar tuvaletine doğrulmuş. Bir hemşehrisi önüne geçmiş: - Ne yapıyorsun, burası kadınlar için... Uçkurunu eline almış olan Pire Memet: - "Bu da kadınlar için!" deyip içeri dalmış.

0

48

Adamın biri, bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş. Ağaçta bulunan başka biri de onu izliyormuş. Namazını bitiren adam daha sonra namazının kabul olması için Allah'a dua etmeye başlamış. - "Allahım sen namazımı kabul et." Ağaçtaki adam: - "Etmem", diye cevap vermiş. Adam şaşırmış. Tekrarlamış: - "Allahım sen kıldığım namazı kabul et." - "Etmem." Adamın şaşkınlığı iyice artmış. Yine: - "Allahım sen namazımı kabul et", demiş. Ağaçtaki adam tekrar: - "Etmem", deyince adam sinirlenmiş. - "Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım."

+1

49

;)  :)  :stupor:

0

Вы здесь » ТУРЦИЯ_ANTALYA » Анекдоты » Лучшие анекдоты